A chování opačného pohlaví na chování knižní hrdiny

Zdálo by se, v čem je problém? Stejně, jako všechny, najít svou spřízněnou duši a žít šťastně, někdy po druhu. Jen zde není tak jednoduché. (Pokud jste již dávno vyšel z útlého věku, ale stále jedna a prostě nemůže pochopit, proč není možné vytvořit rodinu, přečtěte si článek “Hlavní důvod, proč žena nemůže vytvořit trvalý vztah s mužem a oženil)

Zatímco vrstevníci se ještě ve škole učili komunikovat “o všem a není o čem” s opačným pohlavím, na úrovni domácností, zvládnutí psychologie, procházky po parcích jízd, slavili narozeniny, seděli jeden od přítele na večírku (řečeno jazykem přísné výchovy, “”), že jsme dělali? Správně. Číst knihy, hráli na a tak p., dívat se kam v dětství nás dali. Ať už byly vztahy s opačným pohlavím v ústavu nebo vysoké škole, škola — plast délce 10 let, a od zavazadel “knihkupectví” a “rodičovství” představy o životě přejít k realitě vůbec jednoduché.

Spor není, knihy – to je skvělé, jen naše klasiky jsou známé po celém světě, a mnozí cizinci se učí náš jazyk speciálně, pokud si chcete přečíst Tolstého a Dostojevského v originále, a je tam i zahraniční autoři… Člověk se při čtení opravdu duchovně  obohatil, s ním se stává zajímavé mluvit, příjemné poslouchat jeho dobře vsazené bohatou řeč… (upozorňujeme na článek Mila Alexandrova “Rétorika – jak přesvědčit člověka s použitím slov” na místě “Sluneční ruce”) Když neumí jasně vyjádřit své myšlenky a mají problémy v komunikaci, to vám velmi pomůže tyto problémy vyřešit) ALE! Pokud vrstevníci většinou komunikují na slangu, který je pro člověka, není sedět na internetu (protože “to nicnedělání” a “z něj všechno zlo, jen oči “), nebo jít ven “ve dvoře”, změnit (koupit zde) jízdní pruh není tak jednoduché. Dokonce stydí před kamarády se stává, když nechápu význam nějaké . Zde se znovu objevuje pocit, že jsi “z tohoto světa”.

A chování opačného pohlaví na chování knižní hrdinové se liší jen nevýslovně, tím více časy ventilátorů z peří, bílé rukavice a plesů odcházejí (koupit zde) od nás dál. Ano, je skvělé vědět literaturu a historii, přijímat a respektovat zkušenosti z minulých generací, ale tady je to pro přímé použití “motivů z knih” a “společenských hodin” v životě je potřeba mít nemalé moudrostí a celou dobu úpravy.

Ano a pak je těžké blízko a dlouho komunikovat s člověkem, který všechno ví a neustále krásnými frází a citací, je to podobný královskému přijímací řízení, kde musí prokázat znalosti, umění, chování a komunikaci, ne představovat nikomu a své duše.

Jde, musím být jednodušší a je schopen nejen hezky mluvit, ale i poslouchat, když říká, že druhé. A jak? Koneckonců, není to jen tak “ven z knihy” (nicméně, jak a z virtuální reality) k živým lidem, když se dívají do očí a všímat všech detailů, od držení těla až gesto, a čeká na návrat pohled nebo slovo. Odpověď po 5 minutách, a to je právě teď, a ne bezduché monitor, kde je vidět pouze na fotografii, ale v očích živého člověka. Těžké. Strach z “něco udělat” se přenáší z domova a jiné vztahy, straší a sama o sobě není na ústupu. Nyní, mnoho se seznamují na Internetu. Nikam pryč od toho, nový trend. Jak se vyhnout chybám? Přečtěte si článek “Virtuální štěstí nebo jak se seznámit na Internetu”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *