Barcelona klęska? Instrukcje dla innych, jak również lekcje dla innych ulubionych

To grał Barcelona w Lidze Mistrzów na terenie PSG naprawdę źle, wszyscy widzieli. Nawet najwięksi fani katalońskiego giganta musiał zaakceptować, że porażka była zasłużone wysokie. Trasa Messi i in. ale byłoby szczególnie zobacz pouczające. Dla dalszych ulubionych swoich zdeterminowanych przeciwników.

to idzie. To jest główne przesłanie dla kolejnego przeciwnika pozornie niezwyciężone gwiazdek. Teraz nie odnoszą się tylko do Barcelony, ponieważ gra znana rywali przez wiele lat, a mimo to jest bardzo trudne do wykazania przeciwko niej takiej mocy, która jest prezentowana PSG.

francuski klub, ale wyraźnie pokazał drogę do każdego innego. A także, co wymaga obecny futbol. Przede wszystkim, jest to aktywny i taktycznie vymakané presink.Czy zauważyliście, że nawet gracze Barcelony, mistrzowie w precyzyjnego rzutu, nagle miał duże problemy i czasami piłka tylko potknąć?

Tak, cóż, trudno w takim tempie i ataku grać cały mecz. To właśnie gotowość taktyczny. Piłkarze PSG dokładnie wiedzieć, gdzie mogą „odpocząć”. Przez kilka minut, wyciągnęli i grał w zorganizowanej bloku. A następnie ponownie uruchomiona śmiertelną presink.

PSG był w stanie uzyskać wiele piłek, po prostu Lionel Messi potem stracił 18, po którym następuje Drugim, równie ważnym etapie. Po prostu, trzeba wiedzieć, co z nim zrobić. Umieścić cały Paryż wiedział (a mógł) więcej niż dobrze. Gdy piłka jest zachowane i połączone, ponownie wziąć szybki kontratak.

odwaga.Ta gra słowo przypominać gospodarzom.


Że stanął przeciwko Barcelonie? To oczywiście nie pozwalają jego przeciwnik spokojnie i wyszkolony w swoim najmocniejszym zdarzenia.

A to nie jest najlepsza wiadomość dla kolejnego przeciwnika, nie tylko w Barcelonie. To możliwe. I nie koniecznie mają tylko 90 minut, aby bronić, chronić i bronić…

SAMO niemożliwe. Barcelona świat piłki nożnej, ale wczoraj wysłał kolejną ważną wiadomość. Nawet najlepsze kluby pełne gwiazd wy dzisiaj nie można po prostu przyjść do gry w piłkę nożną. Bez zaangażowania, brak motywacji, brak sto procent zaangażowania i wojowniczości. Lepsze rywale ponieważ karane.

Barcelona widocznie nie zaczął jako zespół, ale tylko jako zestaw (choć doskonałe) osobników.Współpraca Poszczególne linie nie działa i nie kliknij tutaj było widać determinację graczy, aby je zmienić. Jak gdyby cieszył się samolotu i uważa się, że grając w domu będzie zupełnie inna. Ale po klęsce 0: 4 może być zbyt późno

Nie, Liga Mistrzów jest naprawdę potrzebne, aby grać ciężko każdą grę.. Co jeszcze przeciwko Alaves Granada lub podań, nie może wychodzić przeciwko Villarreal i Sewilli. I to na pewno nie będzie wystarczające dla kogoś takiego jak PSG. Teraz gotowość zmierzenia się z wyniku zdecydowała. Z Barcelona brakuje, obfitował w domu.

To nie jest daleko od tylko o Barcelonie. Jej pojedynek powinien przed dzisiejszym meczu z Napoli, zdecydowanie niech graczy Realu Madryt. Od ostatnich spektakli „białym balecie” miał dokładnie te same funkcje.I włoski zespół chciałby francuski mistrz jakiejkolwiek nieuwagi mogła surowo karać.

i mogliśmy kontynuować. Piłkarze Borussii Dortmund również nie tracą grunt na ostatniej Darmstadt, ponieważ były one gorsze piłkarzy. Ale podczas domowej gry do granicy, opłaty Thomas Tuchel aby uzyskać tempo.

sprawdź tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *