Drvivý ľavý hák. Joshua ukázal, že je právom svetovým šampiónom

Sedem kôl plných napätia a odhodlaného tvrdého boxu. Anthony Joshua v londýnskej Bet365-Vyzdvihnúť bonus O2 aréne potvrdil, že je jednou z najväčších hviezd ťažkej váhy. Dominic Brezaile boxoval statočne a preukázal veľkú odolnosť, ale na obľúbeného Angličana to nestačilo.

Svetový titul IBF zostáva ďalej na Britských ostrovoch v rukách dvadsaťšesťročného Anthonyho Joshua. Prekonať sa ho pokúšal tridsaťročný, dovtedy neporazený Američan Dominic Breazeale vo veľmi tvrdom dueli.

Prvé kolo sa odohralo v štýle obojstranného oťukávanie. Druhé už bolo oveľa razantnejší. Britský hrdina sa pokúšal o tvrdej výpady, avšak americký tvrďas, údery vydarene oplácal.Tretie kolo mal navrch Joshua, ale Breazeale preukázal veľkú výdrž. Štvrté len potvrdilo, že proti sebe stoja odolní a tvrdia bitkárov.

Tempo boja celú dobu udával obhajcu titulu. Joshuova biele rukavice, rovnako ako šachové figúry, útočili prvý. Siedme kolo rozhodlo. Joshua poslal Breazealeho k zemi ľavým hákom. Američan sa síce postavil na nohy, avšak len preto, aby o niekoľko sekúnd neskôr inkasoval poslednú dávku rán.

VIDEO: Pozrite sa na záznam celého zápasu Joshua vs. Breazeale

Joshua zostáva naďalej neporazeným s celkovou bilanciou: 17 výhier knokautom.

Celú šou odštartoval Michael Buffer, najslávnejší uvádzač boxerských zápasov, ohlásením spomienky na legendu boxu Muhammada Aliho, ktorý zomrel 3. júna.Všetci diváci v londýnskej O2 aréne v tú chvíľu stáli na nohách a volali: “Ali, Ali, Ali!” A potom sa ozvalo niekoľko odzvonené na počesť Toho Najväčšieho. “Aliho s láskou a rešpektom,” zakončil spomienku Buffer.

Následne zazneli tóny netypické piesne “Sweet Caroline” od Neila Diamonda a tým bol uvedený súboj Joshua vs Breazeale.

Joshua vstupoval do ringu v bielom plášti. Možno predpokladať, že opäť na počesť Muhammada Aliho. Tak aspoň vysvetlil svoj biely plášť pri minulom súboji s Charls Martinom, vďaka ktorému sa stal svetovým šampiónom IBF a tým aj naďalej zostáva.

“Po svojom poslednom zápase som mal len dva týždne voľna. Teraz si budem chcieť oddýchnuť trochu viac, “povedal spokojný víťaz. “Sledoval som Tysona Furyho a dúfam, že na tom bude čoskoro lepšie.Chcel som sa s ním totiž v zime stretnúť.Zatiaľ sa pozrieme na iné oponentov, ako je Joseph Parker, “odhalil svoje plány Joshua.

Britský boxer Anthony Joshua obhájil titul profesionálneho majstra sveta ťažkej váhy organizácie IBF.

Bet365-Registrácia s bonusom tu =” gallery-strip-bottom “>

najlepšie stávkové bonusy class = “art object”>

Témy: šport, Anthony Joshua, box, boxer, Dominic Breazeale

< div class = "share-container clear margin-bottom-double">

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *