Fun bar micva Nápady

Všichni víme, že Mitzvahs jsou důležitou součástí židovské tradice. Je to doba v jejich vývoji, když opustí dětinské věci za sebou a přijmout svou odpovědnost jako dospělý. Micva je oslavou tento úspěch a čas pro přechod tradic, které jim do dospělosti. Stejně jako jakékoliv jiné oslavy který zahrnuje hosté, jídlo a zábavu, existuje mnoho věcí, třeba mít na paměti při plánování vaší micva.

Bar micva plánování Tipy

Téma vašeho micva by mělo být rozhodnuto na prvním místě; to pomůže učinit další rozhodnutí o plánování. Čestný host by měl rozhodnout o tématu. Jejich zájmy, oblíbené věci, nebo koníčky mohou být použity jako téma. Téma se může výrazně lišit na základě vašich podřízených zájmům. Oblíbené filmy jsou populární téma, jako je Grease nebo Čaroděj ze země Oz. Prvky z filmů může být použit jako dekorace na akci. Pro Wizard of Oz téma si hosté mohou zadat své místo na žluté cihlové cestě a použití rekvizit, které zásobují, jako čarodějnice klobouky, kouzelnické hůlky, a Ruby pantofle. K tématu Tukový může být vaše hosty vyzývají, aby šaty část v 50 stylu oblečení. Místem může být dekorován jako styl večeři 50 je s růžové, černé a bílé fáborky a balóny. Sportovní téma je skvělá pro vaše sportovní dítě. Hosté budou mít míč hraje celou řadu sportů a her, které lze snadno spravovat.

Další populární téma je tématem dětství. Protože se jedná o čas odejít z dětství věci za sebou proč ne bavit dělat to ještě jednou. Disney, dětské hračky, nebo Mother Goose příběhy jsou některé z věcí, které mohou být začleněny do akce. Candy nebo Candyland Téma je také vždy velkým hitem. Vrcholy a dekorace mohou být provedeny vypadají jako bonbóny a hosté rádi jíst všechny sladkosti, které obdrží po celou noc. Téma Clue nebo Nancy Drew může být také vybrán pro vaše micva je téma. Hosté mohou být přiřazeny znaky a může pokusit se zjistit, “kdo to udělal” pomocí následujícího skriptu a záchytné body.

Pár her by měly být umístěny po celou noc s cenami pro vítěze. Trivia hru lze hrát s otázkou bytí o čestný host nebo obecné trivia otázky. Účastníci lze rozdělit do týmů a tým s nejvíce správných odpovědí vyhrává cenu. Lov lze přehrávat účastníci snaží najít určité položky v celé místnosti. Soutěžící mohou tvořit kruh se drží za ruce a pokusit se projít hula hoop prostřednictvím řetězce bez přerušení řetězu v lidském hula hoop rasy. Hry jako limbu a taneční soutěže nevyžadují žádnou skutečnou instalaci a lze jej snadno vejde do každé časové ose. Bez ohledu na to, jaké bude téma nebo jaké hry budete hrát tak dlouho, jak noc je o čestný host noc bude skvělý čas pro všechny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *