Gadżety elektroniczne i interpersonalna Zachowanie

Czy dzieci spędzać zbyt dużo czasu z ich telefonów komórkowych, gier elektronicznych i komputerów? Czy to tylko część dorastania w naszym świecie elektronicznych gadżetów? Czy urządzenia te pomagają budować dobre relacje czy też utrudniają pielęgnację interpersonalnej?

Jadąc przez miasto, zobaczyłem dwoje dzieci idzie razem. Jeden texted na telefon komórkowy, a drugi grał Game Boy lub jakiegoś urządzenia. Szli razem, ale nie rozmawiać ze sobą. Później w ciągu dnia, usłyszałem nastolatek krzyczeć do drugiego: “Nie chodź, wyślij mi e-mail lub SMS do mnie.”

Przed wynalezieniem tych elektronicznych gadżetów, dzieci przekazywane i zajęli ich czas inaczej. Moi przyjaciele i ja zawsze szuka jakiś rodzaj aktywności fizycznej czy gier stołowych, kiedy dorastałem. Podczas chłodniejszych miesiącach, mieliśmy sanki konna i inne działania zimowych. Niektórzy mogą nawet powiedzieć, że ćwiczenia pomogły zapobiec problemom dziecięcej otyłości napotykanych przez niektórych współczesności dzieci elektronicznych gadżetów. Dobrze rozwinięte mięśnie palców, nabyte przez gry elektroniczne gry, nie jest to dobry trening fizyczny!

Zrobiliśmy rozmawiać przez telefon stacjonarny, ale mieliśmy twarzą w twarz rozmowy przez większość czasu. Wszystkie te działania przypadkowo nauczyły nas pewnych umiejętności interpersonalne. Niektóre z działań, takich jak piłka nożna, uczy nas, że można być gwiazdą samemu, ale pracuje jako zespół wygrał.

Ludzie mogą korzystać z elektronicznych gadżetów do komunikowania się z innymi ludźmi. To ma zapewnić interakcję, nawet jeśli inni nie są fizycznie obecne. Gracze będą twierdzić, że wysiłek Teaming jest wymagane, aby wygrać niektóre z działań, a to wymaga umiejętności interpersonalnych.

Czy uczestnictwo elektroniczna tak dobre, jak jest tam? To jest kwestia opinii. Wszyscy widzimy nasz świat poprzez nasze własne doświadczenia życiowego lub soczewki. Możliwe jest, aby dowiedzieć się, umiejętności międzyosobo- wiele różnych sposobów. Rozwijanie tych umiejętności interpersonalne uświadamia nam ludzkich zachowań – dobre i złe.

Krytycy twierdzą, że elektroniczne gadżety dały przestępcom nowy sposób interakcji. Oni popełnienia przestępstwa z telefonów komórkowych prepaid oraz umożliwienie działań przestępczych z udziałem dzieci za pośrednictwem Internetu. Inne przeciwstawić mówiąc współczynnik bezpieczeństwa uzyskane w posiadanie telefonu komórkowego jest warta jakieś problemy peryferyjnych. zabezpieczenia internetowe i nadzór może chronić dzieci przed tymi, którzy chcą je skrzywdzić. Ponadto, organy ścigania korzysta z wielu elektronicznych gadżetów do ujęcia przestępców.

Można by stwierdzić, że z elektronicznych gadżetów, nigdy nie jesteś w kontakcie. Ludzie, którzy mieszkają w odległych rejonach może komunikować się z innymi, dla przyjemności lub katastrofy. Dzieci mogą uczęszczać do szkoły cyber zamiast tradycyjnej szkole, coraz ich nauki przez Internet. Zarówno wiązać pewne umiejętności interpersonalnych, ale robi zdjęcie za pośrednictwem komputera lub Voice over pozwoleniu telefonu komórkowego ten sam stopień interpersonalnego rozwoju umiejętności? Ponownie, to zależy od indywidualnego punktu widzenia.

gadżety elektroniczne, a także wpływa na dorosłych. Dla niektórych, SMS-ów i e-mailing stały się sposobem radzenia sobie z ludźmi, to jest norma. Zapewnia on ukradkiem sposób komunikowania się dla niektórych ludzi. Wysyłanie wiadomości e-mail lub wiadomość tekstową znaczy nie ma żadnych emocji, żadnych strata czasu, a może być jednokierunkowa – nie otwiera się do bezpośrednich pytań lub krytykę. Ponadto, czasami ktoś powie, co na telefonie lub na piśmie, że nie mogą powiedzieć twarzą w twarz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *