Historia Rundzie i rozpoczęła się w 2001-m

Stycznia 2016. Zastosowanie Guardioli trenerem “City”

“…– Yaya wygrał w Anglii wszystkie trofea bez Guardioli. Czy wygra, czy Guardiola bez Yaya?…”

Wrzesień 2016. Tura nie dostał się do składu “City” w lidze mistrzów

“…– Jeśli City nie wygra LM, mam nadzieję, że Pep przynajmniej znajdzie w sobie siłę, by przyznać, że się pomylił, jest bliski wielkiego gracza jak Yaya. Jeśli wygra – przyjadę do Anglii i muszę przyznać, że Pep najlepszy trener na świecie….”

Wrzesień 2016. Guardiola wymaga przeprosin

“…– Jeśli Guardiola chce wojny to ją dostanie. Doskonale widział, jak on traktował z Yaya. “Lamparta” zrobił Messi, a nie Pep. Luis Enrique potwierdził, że aby odnieść sukces z “” można i bez niego. Jeśli Pep chce udowodnić, że jest wielkim trenerem – niech idzie do “” i “Sunderland”. Zobaczymy, jak dobry jest, gdy w jego posiadaniu nie wielka drużyna z 500 mln funtów na transfery….”

Historia Rundzie i rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy pomocnik opuścił ojczyznę i dołączył do belgijskiego “”. Jego poprzedni klub Mimosas utrzymywał kontakt z londyńską “Arsenał”, ale Rundzie przyciągnąć anglików nie mógł. Ponadto – w 2003 roku udał się do Londynu, ale i tak nie mógł zaimponować Wengera swoją grą.

Ludzie, zbliżone do “Arsenału”, twierdzą, że próbowałem w Anglii wszystko, ale nikt nie chciał brać na siebie 20-letniego . Traktował Yaya, jako ojczystego syna, ale opcji w dużych ligach nie było, a młody pomocnik udał się do donieck “Hutnik”. Co ciekawe, starszy brat Kolo (który uznawał, że Yaya ), w każdy możliwy sposób, żeby tego nie robiła tego od przeprowadzki na Ukrainę, ale Yaya zaufał agenta.

Sam ukrainiec powiedział, że “umieścić Yaya w coraz bardziej złożone sytuacje, aby rósł i stawał się silniejszy”, co można przetłumaczyć jako: “u nas nie było alternatywy”. Ale Rundzie i naprawdę stał się silniejszy. On zaczął grać w Ukrainie, i do niego wykazał zainteresowanie Olympiakos pireus. Afrykanin szczerze wierzył, że , który nigdy nie wątpił w jego talent, prowadzi go do sukcesu.

“Yaya wygrał w Anglii, czy wygra, czy Guardiola bez Yaya?”. Ukrainiec, który przeszedł drogę : Facebook Dmitrija , Dailymail

Każdy nowy przejście pieniądze (i Dmitrija) więcej sławy i pieniędzy. Z “Monako” i “Barceloną” zaczął jednak dostawać to, na co liczyłem od samego początku.

W “Barcelonie” to tak delikatnie swojego klienta, że zachowywał się, jakby rodzic w przedszkolu. Jest to sprawa wymagał od Guardioli większą pensję i więcej czasu gry, i jakoś wkurzył i zapytał gracza, mężczyzna czy ten, kto mimo wszystko podejmuje decyzje – on lub agent.

Jak Rundzie chciał zdobyć szacunek w klubie, kiedy to wszystko robił ? Nie rozumiem. Ale wiadomo, że z każdą nową transakcją, brylując i zdobyte punkty histerii ukraińca tylko udało się.

Nikt nie dyskutuje, że Rundzie był najważniejszym graczem w udanym sezonie dla “City”, ale i groźby opuścić klub nie powstrzymało nigdy. Tort na urodziny, ciągłe zrywy znaleźć klub lepiej, utrata motywacji – afrykanin zawsze szedł scenariusza swojego agenta, który czasami przypominał komedię.

Na dniach ponownie głośno wypowiedział się tak, by cały swój gniew na i Orzeszkach , które zostawili Rundzie bez lidze mistrzów. Gdzie Rundzie, tam zawsze , ale “City” i Guardiola nie zaznają spokoju, dopóki nie będą w stanie zdystansować się od niestrudzonej ukraińca – i jego klienta.

Wiecej znajdziesz tutaj: recenzje polskich bukmacherow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *