Je to zlé, ak posteľ je proti múru, susediace s WC

Je to zlé, ak posteľ je proti múru, susediace s WC. V každom prípade, ak nechcete spať ani odpočívať po dlhom spánku, presunúť posteľ – stav okamžite zlepšiť.

Pokiaľ priamo do okna spálne vyzerať ostré rohy susedných budov, konáre stromov, reklamy alebo dopravné značky, je lepšie zavrieť okná zatemňovacia závesy alebo žalúzie.
2

Zrkadlá v spálni kúpiť viac – nie je najlepší dekorácie. Sú povolené v malých množstvách, a tak prebúdzať a otvoril oči, ste nevideli seba v zrkadle. To môže priniesť problémy vo vzťahoch s blízkymi.

Čo vidíte, akonáhle sa prebudíte – je veľmi dôležité. To by malo byť niečo pekné. Môže to byť krásny obraz alebo objekt, ktorý je drahá svoje srdce. Otvorí sa okno s pekným výhľadom (ale nie s nedokončeného domu a žeriavov) aj v tom prípade, ak je lôžko nie je vystavený priamemu slnečnému žiareniu.

Nábytok v spálni vzroslyhSpalnya pre dospelých by mali byť zbavené v jemných pastelových farbách. Detská izba – naopak, v jasnej, pretože deti pre rast a aktivitu vyžaduje neustále doplňovanie jang energie.

Ak ste stále sám vo svojej izbe a chce zmeniť situáciu, odstráňte zo spálne čokoľvek, čo vám pripomenie minulosť milenec a prácu. Posteľ by mala byť tak, že možno pristupovať z dvoch strán.

Ak už máte obľúbený človek, je posilniť vzťah a aby sa zabránilo hádky nevyhnutné, aby matrac bola jedna. Niektoré matrace symbolicky rozdeľujú ľudí spolu spia. V tomto prípade je lepšie spať v inej miestnosti ako druhý, ale na samostatných matracov.

V prípade, že spálňa je súčasťou štúdium, alebo vykonáva nejakú inú prídavnú funkciu, je vhodné spať priestor a pracovná plocha bola rozdelená.

Osvetlenie by malo byť pekný a tmavý. Šírenie lustre lepšie nahradiť lampy a stojacie lampy s tlmenými svetlami.

Rastliny, pekne vyzerajúce a užitočné v iných miestnostiach v spálni by bolo nevhodné, pretože vyžarujú energiu jang vo veľkých množstvách, čo môže nepriaznivo ovplyvniť váš spánok. Ak si absolútne nemôže žiť bez kvetín, mali by byť malé.

A ak budete očakávať, cvaknutie že vznik nového člena rodiny, v priebehu tehotenstva sa nesmie pohnúť z postele a umyť podlahu pod ním. Podľa starovekej čínskej presvedčenie, pod posteľou, tehotné ženy žijú duchovia, čo novonarodené energiu života, a urobiť je strach to nestojí.

Nábytok pre spálne môže byť:

masívneho dreva;
dyhované, tj tenká vrstva dreva je zvyčajne viac hodnotných druhov okrem rámci nábytku;
kované s prvkami ozdobnou úpravu dreva, skla, plastu, ozdobného, tkaninou;
prútie – prútie alebo ratanu.

V závislosti na štýle nábytku môžu byť použité rôzne techniky pre prácu s Materiál: drevo (vrátane dyhy), môže byť umelo veku, na ktoré sa vzťahuje osobitné dekoračných kompozíciou vyzerať leštené, pozlátené, lesklý, “svezheostrugannym” simulovať povrch mramoru zobraziť viac, kameň, bude všetkých faktúr.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *