Ogłoszenia

W dobie popularyzacji internetu, wyrastają jak grzyby po deszczu też portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo czy za symboliczną kwotą można postawić własne ogłoszenie. Namawiam do potrzebnej lektury.

Każdy że w mieszkaniu sprawiał jakieś ogłoszenie, szczególnie jeśli coś sprzedajemy, chcemy nieść za darmo, czy wynająć mieszkanie lub pokój, wyszukujemy bądź dajemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć jednak trochę, jakie portale internetowe warto zajrzeć, i jakich unikać.
Czego się wystrzegać, umieszczając swoje anonse…
Moja przygoda z badaniem wartościowego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. Wtedy dość bardzo poszukiwałem lokalu do wynajęcia, a później mieszkania. Nie było toż banalne, znaleźć portal gdzie stanowi w czym preferować, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem kilkoro oczywisty interfejs, za to mnóstwo reklam.
Nowy portal który wpadłem to szerlok – inny portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, opracowała go aktualna indywidualna twarz co wykop.pl który toż uznał się bez dwóch zdań. Przecież zbyt nic nie mogłem przekonać sie do szerloka…może innym się spodoba…
Następny któremu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, tylko co najgorsza błędy na części. Że pod przeglądarką opera – której jestem miłośnikiem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Autorze tego konkretnego portalu powinni przyłożyć więcej porady co do bycia strony, przeglądarka opera to 3 najbardziej przystępna przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie rzeczenia wolno montować za darmo, kiedy zaś obecne płatne, gdzie za dodane anonse trzeba zapłacić.
Natrafiłem na niezmiernie ciekawy portal z bezpłatnymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, podejmujący się portal jakiemu o się przyjrzeć, anonse można uzupełnić bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w jedno kategorie. Codzienność i użyteczność – to ruchy FreeCF.

Czego natomiast się wystrzegać?
Nie przekonuję zamieszczać w zasadzie ogłoszenia nasz adres e-mail jeżeli na poczcie nie chcemy spamu, często roboty zbierają takie adresy i na nie dostarczane są nowego stylu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona dyskretne laski w mini – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *