Proč Cleveland Browns jsou mistry NFL černé pondělí

Je-li pouze Haslam mohl dostat své organizace právo. NFL a další majitelé se zdálo dočkat, až mu zhnědne, zametání za ním do města jen několik týdnů poté, co dosáhl dohody o koupi týmu v létě roku 2012. Muž, bohatý z kamionu zastávky říše přistižen při podvádění své zákazníky neučinil nic, ale víří svůj nový fotbalový tým Bet365-Další informace v neustálém zmatku. Jeho vlastnictví překročil většinu čtyř sezón NFL a on skončil tři z nich palbou jeho trenér. Kdo ještě pamatuje Rob Chudzinski rok?Bylo 2013.How Kirk Cousins ​​otočil Washingtonu z posměchu do play-off tým Více

To bylo hned po režimem Pat Shurmr a těsně před 32-herní éry Mika Pettine, který bude nyní ustoupit další nový pronájem a další nový začátek a další dlouhá vylézt na postavení AFC severu. Ale to je věc, o černé pondělí v NFL. Nejhorší majitelé jsou ti, kteří udržet objevovat na mikrofony den po skončení sezóny.

Dobrý majitelé zřídka Černé pondělí. Dobré přístupových práv, vlastnictví usilovat o stabilitu. Vědí, že je téměř nemožné postavit kandidáta Super Bowl v sezoně.Vědí, že nejsou rychlá řešení, které návrhy záležitost a všechno jde do vybírání správné hráče, aby se vešly filozofii stanovený trenérem a front office. Dobré přístupových práv, vlastnictví nevyhazujte všichni ven po špatné sezoně, utírat ruce a říkají, že je čas začít znovu svěží.

Browns? Haslam je Browns are the champions Black pondělí.

V den poté, co Haslam dumpingové jiného kouče a další generální manažer a dupl do lesa, aby slepě vybrat jinou tvář pro svou organizaci, Tom Coughlin opustil New York Giants , Coughlin Je čas s týmem přišel. Byl tam 12 sezón, z nichž poslední tři byl boj.Ale vlastníci týmu John Mara a Steve Tisch uvízl s ním, protože on držel obři stabilní, opakovaně tahem i když časy, aby jim competitive.Tom Coughlin, jak New York Giants trenéra, poté, co chybí play-off opět Více

< p> Mara a Tisch ani přehnaně, když Giants narazil na 8-8 v Coughlin má třetí sezónu a podíval se ohromený na začátku jeho čtvrtá. Když by více impulzivní majitelé vystřelil Coughlin, obři nechali ho pracovat přes spleti. On je odměnila tím, že porazí Patriots na Super Bowl. O čtyři roky později porazil New England opět v Super Bowl XVLI. Možná zůstal příliš dlouho v New Yorku, ale ponechává co vyhrál 102 her a dvě Super mísy.Trpělivost záležitosti.

Samozřejmě, že Browns’ dysfunkce sahají dávno před Haslam. Tým má za sebou osm trenéry za posledních 16 let, protože byly vytvořeny nahradit předchozí zhnědne, kdo se stěhoval do Baltimoru a staly se zářným příkladem stability dvou Super mísách později. V té době Cleveland hraje jen jeden playoff hra. Oni měli spoustu chybných startů

Když Haslam vtrhla dovnitř připraven ke spuštění jeho fotbalový tým jako Létající J, rychle vylil jeden člověk, který měl šanci, aby se organizační právo:. Mike Holmgren. V té době Holmgren byl sotva víc než dva roky do rozsáhlé přestavby organizace.Cvičil pod Bill Walsh v San Francisku, Holmgren stavěl Super Bowl týmy v Green Bay a Seattle s metodickým přístupem nevítaný v dnešním okamžité přehnanou reakci NFL. Haslam nezdálo moc zájem o udržení Holmgren nebo sluchu, jak Browns mohla pomalu stavět na celoroční play-off tým. Měl svou vlastní představu o tom, uchazeč.

To bylo před třemi Bet365 poker bonus vozy. Od té doby klesla byt v all-out snaze o Chip Kelly; spustit nesourodý, nesouvislý hledání koučování, které vyděsilo pryč platné kandidátů a pokusil obchod pro tehdejší Niners trenér Jim Harbaugh. On také řekl, ESPN, že bezdomovec ho přesvědčil, aby vypracovala Johnny Manziel. Jako každý věřil, že.Skutečný příběh, jak prozradil to tehdy quarterbacks trenér Dowell Loggains, že Haslam nařídil tým, aby „spoušť“ po Manziel texted, prosí Browns, aby ho vyzvednout. Na poslední Manziel nemusel vidět krvavé lázni, která byla dodána po Pettine jeho finále v neděli – katastrofu, která byla mnohem jeho tvorby – nemohl být obtěžoval se ukáže až týmu zařízení praxe, jak je požadováno.

Po vypálení Pettine, Haslam převzal odpovědnost za další fiasko. Je stejně jako jeho nadutý, druh Vegas quarterback s téměř tolik dvakrát obraty jako přistání ve věčně slibně, Haslam říkal věci se bude lišit.Říkal, že najme konzultanta, bývalí Browns asistent trenéra Jed Hughes, který pomohl Andy Reid v Kansas City a Pete Carroll a John Schneider spolu v Seattlu.

Možná, že poté, co vyhrál černé pondělí u tří z posledního čtyři roční období, Haslam se něco naučil. Možná, že si uvědomil, nemůžete vyhrát v dnešním fotbale tím, že hraje George Steinbrenner. Dokonce Steinbrenner, starý Cleveland člověk sám, přišel učit nemohl vyhrát tím, že Steinbrenner.

Haslam zaplatili více než $ 1 miliarda pro jeho hračku, aby mohl hrát s ním v žádném případě chce. Možná je to větší zábava, spoušť pro Johnny fotbal a potom se držet spoušť na jeho autobusy. Alespoň Cleveland Dá se říci, že přinesla výhru do města.Vzal černé pondělí a dělal všechno sám.

tipování na Bet365

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *