V budúcnosti je mladá žena nemala vedieť, ako sa obliekať

V budúcnosti je mladá žena nevedela, ako šaty, make-up, vlasy, atď. (Aj keď je tu niekto učiť, ak existuje pochopenie, že je tiež potrebné, a trpezlivosť naučiť všetko, ale ak nie?)

Samozrejme, nie je potrebné v školskom veku, sa aplikuje na tvár niekoľko vrstiev, Nadácie a očné tiene, moderné oblečenie nemusí to nevyhnutne znamenať, mini-sukňa a blúzka s veľkým výstrihom, nie je žiaduce, aby ste mohli pokaziť nohy s opätku 10 cm, ale stále skvelé, keď dievča chápe, že ženská krása je dôležité a potrebné, po prvé, ona sa vyvíja chuť, učia sa nájsť krásne a pohodlné oblečenie a obuv, starostlivosť o vaše telo, starostlivosť o svoje zdravie, atď.

Nemali by mladá žena hanbiť, jej krásu a nie starať sa o seba, pretože “rozmazáva tváre nie je ten prípad,” a “nie je dobre”, “vzdelávanie je dôležité”. To sa stáva, aj dievča vidí, nie je dôvod, aby ho nasledujú, pretože v knihách ženy milujú tie “krásne duše,” “láskavosť,” “slobodné myslenie”, “inteligencia a zjemnenie”. Dokonca aj potom, nevlastní. Navyše, “je dôležité učenie”.

Návrat k téme rodina a tínedžer bez oddelenie pohlaví, môžeme zhrnúť, že v mysli včera dieťaťa sa začínajú objavovať čoraz zaujímavejšie, grown-up myšlienky. Napríklad: “Rodičia, samozrejme, vždy pravdu. Oni sa kŕmili a obliekol mňa, musíme niekde bývať. Mám len prosím. Ale prečo som žiadnych priateľov? Prečo ma nezaujíma chlapcov (dievčatá)? Nikdy som nikomu ublížiť(ale) aj o trestný čin, odpovedal(a), pretože vzdelané deti nie. Prečo sa nemôžem dostať vo (predajňa) vašej spoločnosti? Prečo nemôžem osláviť koniec obdobia a sviatky, keď sa budete musieť vyriešiť zložitý puzzle, nezabudnite na mňa? Možno som niečo zle? Možno som len horšie ako ostatné, a odsúdených(a) na samote? To nie je nutné pre mňa skúsiť pripojiť sa s nimi, prečo? Po všetkých vzdelaných ľudí, neukladá…”

Existujú aj iné, nie veľmi zdravé myšlienky: “nechcel som ublížiť(a). Nie som horší ako ostatní. Bol som zapojený(a) v ich hry, pretože to je lenivosť. So mnou nie, priatelia, a pre pomoc pri štúdiu všetko spustiť. Tak sú všetky naskakuje husia koža, a pokrytci, a ja som jeden(a) správne(th) a úprimný(th). A I(a) nechcú (banaby.sk) byť s nimi a byť priatelia, nenechajte si zavolať a nemáte!”, atď.

Som sa nebude dať všetky možné voľby. Dosť dobré tu.

Takže, priatelia, č Záľuby ako príliš. Hlavným cieľom teenager, aby sa stal učiť bez trojlôžkových (nie “ak chcete vedieť veľa a mali záujem, nad rámec učebných osnov”, a to “nie, aby si trojlôžkových”). Rodičia neboli týrané a rozrušený. (O vzťahy otcov a detí na stránke “Solárne ruky” má dobrý článok. To sa nazýva “tam Je veľa rodičovskej lásky?” Prečítať tu).
Ide o čas, že je koniec školy, tím, ako pravidlo, sa pripojili k už nepodarilo a je nepravdepodobné, že príde.

Ale je tu nová šanca vytvoriť a vybudovať, je Ústav, vysoká škola alebo Univerzita. Tam sú noví ľudia, nikto nevie, čo zmeniť, zabudnúť na minulosť a na prístup týchto ľudí. Spolu majú toľko prekonať a tak veľa čo učiť, to je skvelá príležitosť pre silné priateľstvo. Veľa ľudí dostať, a College priateľmi, niekoho a školy, často, ako sa hovorí, “pre život”. Ale tam sú úskalia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *