W przyszłości już młoda kobieta zupełnie nie umie się ładnie ubrać

W przyszłości już młoda kobieta zupełnie nie umie się ładnie ubrać, koloru, ułożyć włosy itp.. (Dobrze, jeśli nie ma kogo uczyć, jeśli jest zrozumienie, że to też trzeba i cierpliwości nauczyć się wszystkiego, a jeśli nie?)

Oczywiście, nie stoi w wieku szkolnym nakładać na twarz kilka warstw fluidu i cieni, modne ubrania nie znaczy koniecznie mini-spódnica i bluzka z ogromnym dekoltem, nie pożądane jest, aby psuć nogi obcasy 10 cm, ale fajnie jest, gdy dziewczyna rozumie, że piękno kobiety jest ważna i potrzebna, przede wszystkim jej samej, rozwija smak, uczy się prawidłowo wybrać ładne i wygodne ubranie i buty, dbać o swoje ciało, dbać o swoje zdrowie, itp.

Nie warto młodej kobiecie się wstydzić swojej urody i nie oglądać się za siebie, bo “osoba rozmazuje się — to nie jest sprawa”, i “nie przystoi”, “nauka jest ważniejsza”. Zdarza się, dziewczyna nawet nie widzi sensu pilnować, bo w książkach kobiety kochają częściej za “piękną duszę”, “życzliwość”, “wolne myślenie”, ” i finezji”. A tego jej nie brakuje. Tym bardziej “nauka jest ważniejsza”.

Wracając do tematu rodziny i nastolatka bez podziału (sklep Banaby) płci, można podsumować, że w głowie wczoraj dziecka zaczynają coraz częściej pojawiać się ciekawe dziecinne myśli. Na przykład: “Rodzice na pewno we wszystkim zawsze rację. Oni mnie karmią i ubierają, mamy gdzie mieszkać. Muszę je tylko cieszyć. Ale dlaczego ze mną nikt się nie (gdzie znajdę tapety dziecięce) przyjaźnią? Dlaczego mnie nie interesują się chłopcy (dziewczyny)? Przecież nigdy nikogo nie skrzywdził(a), nawet na urazy nie odpowiedział(a), bo wychowani dzieci tak nie robią. Dlaczego mnie nie biorą w swoje firmy? Dlaczego beze mnie obchodzą koniec kwartału i urodziny, chociaż, jeśli chcesz, aby sprostać wyzwaniu, zawsze pamiętają o mnie? Chyba coś jest ze mną nie tak? Może po prostu jestem gorsza od innych i skazany(a) na samotność? Może i nie powinienem starać się z nimi bliżej, dlaczego? Przecież wykształceni ludzie nikomu nie narzucają…”

Są i inne nie bardzo zdrowe myśli: “Ja nikogo nie skrzywdził(a). Nie jestem gorszy od innych. Nie uczestniczył(a) w ich grach, bo to nuda. Ze mną nikt się nie przyjaźni, a za pomocą w nauce wszystko ucieka. To znaczy, że oni wszyscy i obłudnicy, a ja sam(a) właściwy(aya) i uczciwy(aya). I ja sam(a) nie chcę być z nimi zaprzyjaźnić, nie nazywam się i nie rób tego!”, itp.

Nie będę tu wszystkie możliwe opcje. Dobry to za mało.

Tak więc, nie mam przyjaciół, hobby, jak na przykład też. Głównym celem nastolatka staje się uczyć bez trójek (nie “dużo wiedzieć i interesować się ponad programu szkolnego”, a mianowicie “nie otrzymywać trójek”). Aby rodzice nie przeklinał i nie denerwowali. (O relacjach ojców i dzieci na stronie “Słoneczne ręce” jest dobry artykuł. To się nazywa “czy Czasem wiele rodzicielskiej (pościel dla dzieci ) miłości?” Czytaj tutaj).
Czas idzie, oto zakończenie szkoły, zespół, zazwyczaj przyłączenia się już nie udało i raczej nie wyjdzie.

Ale jest nowy szansę coś budować i budować, to instytut, kolegium lub uniwersytet. Tam nowi ludzie, nikt nikogo nie zna, można coś w sobie zmienić, zapomnieć o przeszłości i zbliżyć się do tych ludzi. Razem będzie tyle przezwyciężyć i tyle wiedzieć, że jest to doskonałe podłoże dla silnej przyjaźni. Wielu się to udaje, i inni przyjaciele, jak u kogoś i szkolne, często zdarzają się, jak to się mówi, “na całe życie”. Ale i tu są pułapki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *